Вівторок, 07.04.2020, 23:57
Вітаю Вас Гість

free counters

Group C


Турнірна таблиця












    і   в н п   ш різн. ср./різн. оч
1. Lviv Eagles 14
11 2 1
68 - 21 +47 4,9 - 1,5 35
2. XK Ozis 14   9 4 1   58 - 23 +35 4,1 - 1,6 31
3. Сумские волки 14
6 3 5
45 - 51 –6 3,2 - 3,6 21
4. Troeschina's Balu's  14   6 2 6   50 - 40 +10 3,6 - 2,9 20
5. HIMIK 94 14
5 3 6
50 - 55 –5 3,6 - 3,9 18
6. Tutunhomonios 14   4 3 7   30 - 46 –16 2,1 - 3,3 15
7. LADA_K 14
3 2 9
29 - 55 –26 2,1 - 3,9 11
8. FEODOSIA 14   1 3 10   25 - 64 –39 1,8 - 4,6 6




Day 1 (01.04.2010)
XK Ozis

Tutunhomonios
HIMIK 94

Troeschina's Balu's

Сумские волки
Lviv Eagles

FEODOSIA

Day 2 (03.04.2010)
Troeschina's Balu's

XK Ozis
2:2
Сумские волки

Tutunhomonios
5:0
FEODOSIA

HIMIK 94
0:4
Lviv Eagles

5:1





Day 3 (04.04.2010)
XK Ozis
Сумские волки 8:1
Troeschina's Balu
FEODOSIA 7:0
Tutunhomonios
Lviv Eagles 2:3
HIMIK 94
LADA_K 6:3





Day 4 (08.04.2010)
FEODOSIA
XK Ozis 1:6
Lviv Eagles
Сумские волки 8:1
LADA_K
Troeschina's Balu's
1:6
HIMIK 94
Tutunhomonios 2:3





Day 5 (10.04.2010)
XK Ozis
Lviv Eagles 2:4
FEODOSIA
LADA_K 1:1
Сумские волки
HIMIK 94 1:6
Troeschina's Balu's
Tutunhomonios 3:3





Day 6 (11.04.2010)
LADA_K
XK Ozis 1:7
HIMIK 94
Lviv Eagles 1:8
Tutunhomonios
FEODOSIA 5:2
Troeschina's Balu's
Сумские волки 0:5





Day 7 (15.04.2010)
XK Ozis
HIMIK 94 4:4
LADA_K
Tutunhomonios 0:1
Lviv Eagles
Troeschina's Balu's
6:3
FEODOSIA
Сумские волки 4:4





Day 8 (17.04.2010)
Tutunhomonios
XK Ozis 2:3
Troeschina's Balu's
HIMIK 94 5:0
Сумские волки
LADA_K 2:6
FEODOSIA
Lviv Eagles 1:2





Day 9 (18.04.2010)
XK Ozis
Troeschina's Balu's
3:0
Tutunhomonios
Сумские волки 0:5
HIMIK 94
FEODOSIA 8:4
LADA_K
Lviv Eagles 1:6





Day 10 (22.04.2010)
Сумские волки
XK Ozis 3:3
FEODOSIA
Troeschina's Balu's
1:6
Lviv Eagles
Tutunhomonios 5:0
LADA_K
HIMIK 94 4:2





Day 11 (24.04.2010)
XK Ozis
FEODOSIA 1:0
Сумские волки
Lviv Eagles 0:5
Troeschina's Balu's

LADA_K 2:3
Tutunhomonios
HIMIK 94 7:2





Day 12 (25.04.2010)
Lviv Eagles
XK Ozis 2:2
LADA_K
FEODOSIA 2:4
HIMIK 94
Сумские волки 1:3
Tutunhomonios
Troeschina's Balu's
0:5





Day 13 (29.04.2010)
XK Ozis
LADA_K 6:1
Lviv Eagles
HIMIK 94 3:3
FEODOSIA
Tutunhomonios 4:4
Сумские волки
Troeschina's Balu's
5:3





Day 14 (01.05.2010)
HIMIK 94
XK Ozis 2:6
Tutunhomonios
LADA_K 3:1
Troeschina's Balu's

Lviv Eagles 4:3
Сумские волки
FEODOSIA 6:3



Форма входу
Категорії розділу
турніри [0]
Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Наше опитування
Огляди матчі яких чемпіонатів по футболу Ви б хотіли бачити на сайті
Всього відповідей: 66
Друзі сайту
Хокей - Онлайн ігри - Насолодися смаком перемоги!
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2020 |